ARODOM

Nowe domy z ogrodem


ARODOM

Oferta

Planowany czas oddania pierwszych mieszkan wrzesien 2017 roku.

nr A Segment zewnetrzny lewy   – 293 tys.PLN – najwieksza dzialka, boczne okna

nr B Segment srodkowy                – 245 tys.PLN – brak bocznych okien

nr C Segment zewnetrzny prawy – 283 tys PLN – duza dzialka, boczne okna

Domy w stanie deweloperskim do własnej aranżacji, z zamontowanym piecem gazowym z zasobnikiem na wode, grzejnikami oraz ogrzewaniem podlogowym. Schody na pietro drewniane. Sciany i sufity gladkie, pomalowane na bialo. Ogrodek ogrodzony siatka druciana.

Każdy dom o powierzchni ok. 84m2 (użytkowej 69,7m2), składa się dwóch kondygnacji.

Deweloper również zadba o drogę dojazdowa, utwardzony parking przy wjezdzie na teren osiedla oraz ogrodzenia i tereny zielone.

Ogrodzone osiedle zamknięte składać się będzie z 5 szeregów, jeden szereg to niezależne 3 domy o powierzchni podlogi ok. 84 m.kw.

Domy posiadają dwie kondygnacje.

Parter składa się z salonu, kuchni, wc i kotłowni.

Piętro składa się z dwóch niezależnych pokoi i łazienki.

Powierzchnia podlogi 84 m.kw.

Powierzchnia użytkowa 64 m.kw

Powierzchnia działki od 100 do 200 m.kw.

Domy będą oddawane stopniowo, pierwsze od wrzesnia 2017 roku.

Możliwość oglądania inwestycji w weekend.
Opis okolicy.

Komunikacja Lokalna

Łęgowo znajduje się przy drodze krajowej nr 91, Tczew-Gdańsk przez Prószcz Gdański. Odległość do Pruszcza Gdańskiego to 5 km od obwodnicy Trójmiasta, 5km do centrum Pruszcza Gdańskiego, 15 km do Gdańska.

Doskonale skomunikowanie autobusowe i kolejowe, dzięki przystankom autobusowym dla linii 50 oraz 3 łączącym Gdańsk z Tczewem (linia 50), oraz Gdańsk z Tczewem i Gdańsk z Pszczółkami (linia 3)

W pobliżu znajdują się również przystanki kolei Regio/ Polregio w Cieplewie ok 1,8 oraz Różynach ok 1km odległości. Co zdecydowanie ułatwia bezpośredni dojazd do bardziej oddalonych dzielnic Gdańska takich jak Wrzeszcz czy Oliwa, Gdyni lub Sopotu. Gdzie całkowity czas dojazdu koleją to około 40 minut.

 

W miejscowości pełna infrastruktura, liczne punkty handlowo-usługowe, warsztaty napraw, wulkanizacja, przedszkola, szkoła, przychodnia zdrowia, apteka, restauracje, sklepy spożywcze, poczta, fryzjer, obiekt sportowy do rekreacji oraz tereny do spacerów i przejażdżek rowerowych (100 m od osiedla znajdują się Żuławy Wiślane oraz ścieżka rowerowa aż do Gdańska).

Lokalizacja jest szczególnie dedykowana sobą które chcą zamieszkać na terenie wiejskim jednocześnie mając szybki dostęp do trójmiasta i jego miejscom pracy czy wielkomiejskim atrakcjom. Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji inwestycji oraz okolicy.

 

02-2017

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu